O nas

W 2006 roku powstała firma OpeNet. Naszą działalność ukierunkowaliśmy na sektor małych i średnich firm. Od początku działalności interesują nas najnowsze rozwiązania z dziedziny IT. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom możemy zaoferować szeroki wachlarz rozwiązań od projektu po budowę lub rozbudowę istniejących sieci, aż po zarządzanie nimi.

Do głównych zalet możemy dołożyć bezpieczeństwo i diagnostyka sieci komputerowych. Mamy nadzieję, że za pośrednictwem naszej firmy będziemy mogli u Państwa wdrożyć i zarządzać powyższymi rozwiązaniami. Nasza konkurencyjna cena, jest niewątpliwie naszym atutem. Główną dewizą naszej firmy jest indywidualne traktowanie absolutnie każdego Klienta - niezależnie czy jest osobą prywatną, małą lub średnią firmą o rozległej strukturze. Przed rozpoczęciem pracy szczegółowo zapoznajemy się ze strukturą sieci, dostępnymi łączami, posiadanym sprzętem oraz indywidualnymi potrzebami Klienta. W trakcie konfiguracji serwera poświęcamy dużo czasu na konsultacje z Klientem. Ponadto w razie wystąpienia problemów z siecią czy awarii sprzętu - jesteśmy do Państwa dyspozycji.


Przez szereg lat pracy zebraliśmy bardzo duży bagaż doświadczeń z systemami. Instalujemy, konfigurujemy i zarządzamy serwerami Microsoft Windows i Linux. Zarządzamy Active Directory i całym dobrodziejstwem tego rozwiązania. To samo możemy powiedzieć o systemach Linux i specyficznych rozwiązaniach tego systemu.


W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również kompleksową obsługę stron www:


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą OpeNet.