Backup i archiwizacja

Jeśli zaglądasz na tę stronę to przypuszczamy że należysz do jednej z dwóch grup użytkowników. Jedna to taka która już straciła dane, podniosła się i próbuje zapobiec powyższej sytucaji. Druga grupa ta taka, która nie straciła jeszcze danych, ale jest na tyle świadoma co może się stać z firmą jeśli jej dane zostaną utracone.

W dzisiejszych czasach informacja jest jednym z najważniejszych zasobów przedsiębiorstwa. Dane cyfrowe, które gromadzisz, mają dla Ciebie ogromną wartość.

Utrata bazy klientów, dokumentów firmowych lub e-maili to realne zagrożenie dla Twojej firmy. Aby zapewnić nieprzerwaną ciągłość pracy, powinieneś chronić komputery i serwery. Rozumiemy to doskonale i dlatego proponujemy rozwiązanie kompleksowe do zabezpieczenia i przechowywania wszystkich danych w firmie.

Oprogramowanie, które chcemy Państwu zaproponować działa na zasadzie klient-serwer i potrafi zapisywać dane na dyskach twardych. Za pomocą tego rozwiązania możemy tworzyć archiwizację, kopię i backup danych. Oprogramowanie skierowane jest jako rozwiązanie dla firm, które posiadają sieci komputerowe.

Decydując się na nasze rozwiązania masz pewność, że Twoje dane będą dla Ciebie zawsze dostępne i bezpieczne.